Plán pilotního výcviku – Splňte si svůj sen!

Zdarma vám pomůžeme navrhnout plán pilotního výcviku od nuly až do úrovně dopravního pilota. Máme 9 let zkušeností na trhu s výcvikem pilotů v České republice i Evropě. Úspěšně jsme připravili desítky pilotů k výběrovému řízení v aerolinkách.


Video: Život jako dopravní pilot – a takto to může vypadat po dokončení výcviku. Vše se dá zvládnout už za 18 měsíců.

Často kladené otázky

1.) Co musím splňovat, abych mohl s pilotním výcvikem začít?

Uchazeč by měl mít minimální věk 16 let a být v dobré zdravotní kondici. Nejsou potřeba vlastní finanční prostředky na celý výcvik, jsme schopni zajistit dofinancování. Rádi pomůžeme jak zájemcům o pilotní výcvik, tak pilotům ve výcviku, kteří už s létáním začali a přemýšlí, co dál. Pokud si nejste jisti, jestli podmínky splňujete, ozvěte se nám. Vše zdarma a individuálně posoudíme.

2.) Proč bych si měl nechat sestavit plán výcviku od vás a nejít přímo do některé z leteckých škol?

Každá letecká škola vám bude tvrdit, že právě oni jsou tím nejlepším místem, kde výcvik absolvovat. Vybíráme do plánu takové letecké školy, které nabízejí vysoký standard daného modulu výcviku. Zároveň bereme ohled na finanční možnosti žáka. Nespornou výhodou je také to, že máme pro naše studenty ve školách domluveny nadstandardní podmínky – jak by se vám líbilo létat s větším, nebo moderněji vybaveným letadlem, za cenu menšího nebo hůře vybaveného? Škola je navíc během výcviku pod naším dozorem. Vyskytne-li se jakýkoliv problém, jednáme se školou my.

3.) Jak si mohu být jistý, že jsou vámi navržené letecké školy kvalitní a odpovídají vysokému standardu?

Všechny letecké školy, se kterými spolupracujeme, prochází pravidelně naším auditem pod dozorem kapitánů dopravních letadel.

4.) Mohu získat financování, i když ještě nemám zaměstnání?

Každá situace je řešitelná. Pokud nemáte záznam v registru dlužníků, jsme schopni pro Vás financování zajistit. Povedlo se nám obstarat finanční prostředky potřebné na výcvik pro více než 95% uchazečů.

5.) Budu za sestavení plánu výcviku něco platit?

Ne, sestavení plánu výcviku dle potřeb žáka je zdarma a je naprosto nezávazné. Připravíme pro Vás cestu do kokpitu dopravního letadla na míru, zodpovíme veškeré dotazy a Vy se pak sami rozhodnete, jestli se do výcviku s námi pustíte, nebo nikoliv.

Stále nejsem rozhodnut, chci se nezávazně potkat a popovídat si o tom

Domluvit schůzku


Simple Share Buttons